HİZMETLERİMİZ

ATIK ALIMI

 ARDA METAL, Üretimden çıkan her tür metal atığı (demir ve demir dışı metal) güncel fiyattan almakta ve bu atığı sınıflandırıp, işleyerek demir-çelik fabrikalarına veya dökümhanelere sevk etmektedir.

KONTEYNIR HİZMETİ

ARDA METAL, üretimden kaynaklanan atıkların düzenli bir şekilde depolanması için fabrikalara atık cinslerine göre konteyner bırakmakta ve bu sayede atıklar görüntü kirliliği yaratmamaktadır.

 

İstenildiği takdirde diğer amaçlar (hafriyat, depolama, vs.) için istenildiği ebatta konteyner kiralaması yapılmakta ve ürünün istenildiği zamanda, istenilen yere sevki yapılmaktadır.

ATIK YÖNETİMİ

  ARDA METAL, üretimden kaynaklanan atıkların yönetimi konusunda fabrikalara hizmet vermektedir. Bir çok üretim tesisinde satın almada, üretimde, sevkiyatta ve ofiste oluşan atıklar çöp kutularında diğer atıklarla karışmakta ve aslında bir değer olan atık, ekonomiye tekrar kazandırılmayarak ziyan olmaktadır.

 

  ARDA METAL, talep edildiği takdirde fabrikalara danışmanlık hizmeti vermekte, çevre mühendisi ve personel tahsis etmekte ve atıkları kaynağında toplayarak her üretim tesisinin üzerine düşmesi gereken sorumluluğu yerine getirmesine yardımcı olmaktadır.

MAKİNE VE EKİPMAN İMHA HİZMETİ

ARDA METAL, fabrikalarda ticari ömrünü tamamlamış ancak fabrika tarafından ikinci elde değerlendirilmemesi istenen makine ve ekipmanları, fabrikanın gösterdiği sahada, uzman kadrosu, oksijenle kesmek ve parçalamak kaydı ile imha etmekte ve bunu fotoğraflar ile fabrika yetkililerine belgelemektedir.

KONTEYNIR HİZMETİ

Seram Group 1973 yılında Fransa da kurulmuş tur. Başta hurda sektörü olmak üzere  dökme yük elleçleme konusunda imal ettiği elektrikli iş makinaları ile kısa sürede dünya devi olmuştur.

• 7,5TL/Saat’ten başlayan enerji maliyeti ile,

• 2000 saat/bakım performansı ile Seram İş makinaları kullanıcısına büyük konfor sağlamaktadır.

 

Siz neden rakiplerinizden  bir adım önde olmayasınız?

Daha fazla bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

     www.seramgroup.com

 

ARDA Metal Nakliye İç ve Dış Ticaret - Tüm Hakları Saklıdır © 2015